Pyragų diena lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“

Pyragų diena lopšelyje-darželyje „Raudonkepuraitė“
TĘSIAME PERNAI PRADĖTĄ GERUMO IR ATJAUTOS AKCIJĄ !!!
 
Šiltas ir pagarbus žodis, leidžiantis suvokti, jog tu esi ne vienas, jog yra žmonių, kurie supranta, padeda, tai didžiausia dovana, kokios gali sulaukti, kai ištinka bėda, kai prispaudžia pikta liga. Pagalba ir aukojimas pagerina kitų žmonių, šiuo atveju sergančių vaikų, gyvenimą. Gerumas, kuriuo dalijasi žmonės, nematoma gija sujungia sveikus ir sergančius.
 
Todėl 2022 metų lapkričio 4 dieną iš pačio ryto sporto salėje skambėjo nuotaikinga muzika, šurmuliavo darbuotojai ir vaikai. Visa Šilutės lopšelio-darželio bendruomenė vėl buvo pakviesta dalyvauti pyragų dienos mugėje.
 
Susitelkėme bendram tikslui įgyvendinti, padėti keletui ar bent vienam ligoniukui ir jo šeimai, kuriems labai reikia ne tik gero ir šilto žodžio, bet ir finansinės pagalbos.

Kiekviena grupė priėmė sprendimą, kaip parduos savo iškeptus pyragus, pasiruošė stalus ir visus reikiamus įrankius prekybai. Renginio vedančioji mokytoja Irena (Tortas) pasveikino visus ir pakvietė pažaisti muzikinį ratelį — žaidimą „Pyragėlis“. Vaikai nuotaikingai nusiteikę prekiavo, pirko, ragavo ir skanavo saldumynus. Mugės pabaigoje į paruoštą taupyklę buvo sudėtos uždirbtos lėšos, kurios bus panaudotos kilniam tikslui. Jos bus perduotos mūsų mieste gyvenančiam berniukui, besigydančiam onkologinę ligą. Pyragų parduota už 427 eurus.

Pyragų dienos mugėje apsilankė nemažas būrelis vaikų tėvelių, keletas mamyčių padėjo prekiauti pyragais  savo vaikučiams. Nuoširdus ačiū dalyvavusiems, kepusiems gardžius ir kvapnius pyragus. Jūsų pagalba ir geranoriškumas mums visiems labai svarbu. Ačiū įstaigos tarybos pirmininkei Aurelijai Kazlauskienei už bendradarbiavimą, sutelkiant grupių tėvų komitetus bendrai veiklai.

Visi mes turime svajonių, vienokių ar kitokių. Manau, kad pati saldžiausia svajonė, kad nesirgtų vaikai. O gerumo irgi niekada nebūna per daug....
 
Akcijos sumanytoja, Šilutės l.-d. „Raudonkepuraitė“
priešmokyklinio ugdymo mokytoja Irena Gvildienė
Informacija atnaujinta 2022-11-14