"Pojūčių saulutė"

  Vasario ir kovo mėnesiais 2 savaites keturiose ankstyvojo amžiaus vaikų grupėse intensyviai vyko projektas ,,Pojūčių saulutė“. Projektą vykdė mokytojų grupė: ikimokyklinio ugdymo mokytoja Saida Šaloninaitė – Miknevičienė,  socialinė pedagogė Egidija Žukienė, logopedė – spec.pedagogė Sandra Mockienė, muzikos mokytojas Valteris Matulis. Jo tikslas - per socialinę - emocinę veiklą pažinti bei lavinti ankstyvojo amžiaus vaikų pojūčius. Projekto veiklomis buvo siekiama įveikti sensorinį iššūkį, padėti vaikams pajausti  sensorines sistemas: uoslę, klausą, regą, skonį, lytėjimą ir su jais susijusius loginius procesus. Veiklų metu buvo tobulinamos visos raidos sritys: motorikos (fizinę), kalbėjimo, socialinė ir emocinė, pažinimo.
      Veikloms buvo panaudotos skirtingų tekstūrų, spalvų birios medžiagos, daiktai, įvairūs šviesos šaltiniai, įvairaus žanro muzikos kūriniai; vaikai turėjo galimybę patyrinėti, laisvai improvizuoti paruoštose erdvėse, išbandyti, patirti, atrasti pojūčių galimybes.
     Tikimės, kad mokytojai rado atsakymų, kaip veikia vaikų sensorinės sistemos, kaip suprasti ir toliau gilintis į sensorinius vaiko poreikius.

Plačiau: https://szelmeneliai.lt/projektas-pojuciu-saulute/ 

 

Informaciją pateikė
Socialinė pedagogė Egidija Žukienė

Informacija atnaujinta 2022-02-12