Projektai

RESPUBLIKINIAI PROJEKTAI

„Sveikatiada“ – ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas.
Suteikia vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą.  Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu jie plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja ne vien vaikai, bet ir mokytojai, administracijos darbuotojai bei tėvai.

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – fizinio aktyvumo skatinimo projektas.
Taisyklingas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinis ugdymas, olimpinių vertybių, tokių kaip draugystė, tobulėjimas ir pagarba, diegimas. Skatina Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

TARPTAUTINIAI PROJEKTAI

„eTwinning“ programa – projektų platforma.
Projektinė veikla papildo įprastines veiklas ir kad mokymasis su vaikais gali tapti labai įdomus ir smagus visiems mokymosi proceso dalyviams. Projektai praplečia bendradarbiavimo ribas ne tik Lietuvos mokyklose, bet ir tarptautiniu mastu. Tarptautinis bendradarbiavimas suteikia labai daug papildomos vertės – sąveikoje su kitų šalių atstovais turime puikią galimybę įgyti tarpkultūrinės kompetencijos įgūdžių, lavinti užsienio kalbos gebėjimus, pažinti kitų šalių kultūras bei švietimo sistemas, pakelti dalyvaujančių vaikų motyvaciją įsitraukti į veiklas, kuriose dalyvauja skirtingų kultūrų vaikai ir dar daug kitų privalumų, kuriuos suteikia išsiplėtusios tarptautinio bendradarbiavimo ribos.

„Erasmus+“ – Europos Sąjungos rėmimo programa.
Suteikia mokymosi ir tobulėjimo galimybių įvairaus amžiaus, statuso, profesijų asmenims bei galimybę įvairioms organizacijoms, įstaigoms, institucijoms įgyvendinti programos kriterijus atitinkančius projektus.

 

Informacija atnaujinta 2023-10-04